Studio Com Ar Condicionado A 4 Quadras Do Mar
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Als u in Studio Com Ar Condicionado A 4 Quadras Do Mar Pontal do Paraná van 30 m² verblijft, kunt u Balneario Gaivotas bereiken, gelegen op circa 2 km afstand.
Gasten kunnen een bezoek brengen aan Prefeitura Municipal De Pontal Do Parana, op wandelafstand van nog geen 6 minuten, evenals aan Balneario Santa Terezinha geplaatst op ongeveer 10 minuten met de auto van het appartement. Het Praia de Leste strand is binnen een paar straten van dit appartement genesteld.
Sommige kamers kijken uit op de tuin.
Bovendien is er een ingerichte keuken voor het gemak van gasten. Rodoviaria de Pontal do Parana busstation, met een goede verbinding door de hele stad, ligt op slechts 550 meter van de accommodatie.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Studio Com Ar Condicionado A 4 Quadras Do Mar?
Gasten van Studio Com Ar Condicionado A 4 Quadras Do Mar kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Balneario Gaivotas, op circa 2 km afstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn Moncoes (2,1 km) en Balneario Santa Terezinha (3 km). - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Studio Com Ar Condicionado A 4 Quadras Do Mar?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Studio Com Ar Condicionado A 4 Quadras Do Mar verblijven. - ❓
Wat is de grootte van Studio Com Ar Condicionado A 4 Quadras Do Mar?
Studio Com Ar Condicionado A 4 Quadras Do Mar bestaat uit 30 vierkante meters.